top of page

טיטו אומן אדריכלים

משרד טיטו אדריכלים ובשמו החדש טיטו אומן אדריכלים הינו משרד תכנון ועיצוב אדריכלי הפועל מזה למעלה מ- 35 שנה.

הפרויקטים הרבים שמבצעת החברה בארץ ובעולם מאופיינים בייחודיות, במקצועיות, בראיה ארכיטקטונית המשלבת הן פונקציונאליות למשתמש הסופי מצד אחד והן ערך כלכלי משמעותי עבור היזם מהצד השני.

המשרד נוסד בשנת 1980 על ידי אדריכל סמי טיטו הנחשב לאחד ממתכנני הערים המובילים בישראל, וכמו כן כמעצב ואסטרטג הידוע בפעילותו הענפה בעולם. אדריכל יואב אומן החל את דרכו המקצועית בטיטו בעת היותו בוגר צעיר של לימודי האדריכלות לפני כ- 18 שנים. בשנים האחרונות יואב הינו שותף במשרד, חבר הנהלה ותחת ניהולו המקצועי עובר כל פרוייקט במשרד טיטו אדריכלים.

יואב מנהל את הצוות המקצועי במחלקות השונות: תב"ע, קונספט וכן צוותי הPRODUCTION.

משרד טיטו אומן אדריכלים עוסק בטיפול פרטני בכל ההיבטים של בנייה חדשה, מתכנון אורבאני ועד לתכנון מפורט, מצמודי קרקע למגדלים בני 45 קומות, מתכניות מתאר ועד תב"עות נקודתיות. המשרד מתמחה בתכנון אדריכלי של פרוייקטי מגורים, משרדים, מבני ציבור וחינוך, בתי מלון, בתי אבות ופרוייקטים של עירוב שימושים.

 

כמו כן בשנים האחרונות המשרד מתמחה בנושא ההתחדשות העירונית.

 

בין לקוחות המשרד גופים מרכזיים ממגזרים שונים במשק הישראלי – חברות פרטיות, חברות ממשלתיות, חברות ציבוריות, גופים מוניציפאליים ועוד. המשרד עוסק גם בתכנון פרויקטים רחבי היקף ברחבי העולם,במדינות שונות באירופה, ארה"ב ובמזרח הרחוק.

המשרד משמש בשנים האחרונות גם כיועץ לגופים שונים במשק בינהם: משרד התיירות, משרד הביטחון, תאגיד השידור הציבורי, חברת חשמל, מנהלת המגורים של צה"ל, אונ' בר אילן ועוד.

המשרד מדורג בין עשרת המשרדים המובילים בארץ ועובדים בו אדריכלים והנדסאים מוכשרים מהשורה הראשונה המרכיבים יחד צוות מנצח. טיטו אומן אדריכלים מוערכת בענף כשותפה אסטרטגית, והיא מוכרת הודות למצוינות ולאוריינטציה העסקית הייחודית שלה.

 

עם השנים גדלה החברה בהתמדה לגודלה הנוכחי של 35 מעצבים ואנשי תמיכה העוסקים בעיצוב עירוני ואדריכלות בישראל וברחבי עולם בהובלתם של השותפים של יואב אומן ואלי סיוון.

המנהיגות המורחבת הנוכחית מייצגת מגוון רחב של כישרונות, כישורים וניסיון, המתבטאים ביצירת אדריכלות מקצועית עבור המגוון הרחב של לקוחותינו דרך שיתוף מתמיד של רעיונות, משאבים, וניסיון בכל סוגי הפרויקטים.

הגישה שלנו: במקום להיות מונחים על ידי תיאוריות מופשטות או סגנונות מקובעים מראש, אנו מתייחסים בכל פרויקט לנתונים הספציפיים והאינדיבידואלים שלו, אופי ונתוני המגרש, דרישות התכנון, פונקציונאליות מקסימלית למשתמשים הייעודיים, לוח הזמנים, עלויות הביצוע, נגישות, והסביבה המיידית והרחבה.

גישה זו היא מתאימה לבית צמוד קרקע בפריפריה ועד המגדל העירוני המתוחכם ביותר.

 

הצלחה נמדדת ביכולת להגיב לדרישות השוק ובהתאמה למטרות העסקיות של היזם.
נדרש ניסיון רב כדי להגדיר קונספט עסקי מעשי, ולתרגם אותו לתכנית אדריכלית, המשלבת רגישות לצרכי השוק.
השימוש בעיצוב אדריכלי משמש כמנוף ליצירת הזדמנות עסקית, תוך חיזוק נקודות המכירה של הפרויקט והפחתת הסיכונים ליזם.

שותפים עסקיים אמינים ואחראים

מקצוענות באה לידי ביטוי בצורת ניהול העסק. אנו רואים את עצמנו אחראיים לתקציבים וללוחות הזמנים שנקבעים בתחילת כל פרויקט. התוצאה היא פרויקטים המתקדמים על פי לוח זמנים מתוכנן ,בכל גודל ובכל מקום בעולם.

פרטים נוספים ב- www.tito-oman.com

bottom of page